Warsztat

Odpowiednia organizacja warsztatu jest kluczem do sukcesu. Oferujemy rozwiązania zwiększające wydajność każdego procesu. Stojaki na różne części, podesty do pracy na wysokości, poręczne wózki do przechowywania akcesoriów lakierniczych i materiałów szlifierskich, wózki na części, czy krzesła szlifierskie pozytywnie wpłyną na produktywność Państwa zespołu. Dostępne są również myjki, urządzenia Venturi i wydajna prasa do papieru redukująca ilość odpadów.

Stojaki szlifierskie i lakiernicze

Gama praktycznych narzędzi ułatwiających proces szlifowania i lakierowania.


widok kategorii

Stojak lakierniczy

Stojak na zderzaki i drzwi. Do wykorzystania przy pracach szlifiersich jak i lakierniczych. Solidna konstrukcja przy małej wadze. Regulowana wysokość robocza. Wyposażony w gumowe podkładki. Może być używany na podłodze z kraty. Wymiary: 116 x 70 cm.
Przejdź do produktu

Węże

Wysokiej jakości węże ciśnieniowe do prac lakierniczych.


widok kategorii

Nóż do odcinania

Bezpieczne urządzenie do łatwego i szybkiego cięcia węża ciśnieniowego
Przejdź do produktu

Wąż ciśnieniowy PU/TPR

Wąż ciśnieniowy zalecany do prac lakierniczych: wytrzymały, lekki. Wzmocniony poliestrem. Ciśnienie robocze 20 bar, Ciśnienie krytyczne 60 bar. Nie zawiera silikonu.

Przejdź do produktu

Koc spawalniczy

Ochrona przed iskrami ze spawania.
widok kategorii

Folia Film4Floor

Folia podłogowa Film4Floor to samoprzylepna biała folia do zabezpieczenia podłóg kabiny lakierniczej. Folia w znacznym stopniu ułatwia i usprawnia czyszczenia kabiny lakierniczej. Odblaskowy, biały kolor zapewnia odpowiednią jasność w kabinie lakierniczej, a specjalna powłoka gwarantuje najwyższą przyczepność farby. Łatwa do usunięcia, nie pozostawia śladów kleju na podłodze. Może być stosowana w połączeniu z płynem podłogowym, w celu wyeliminowania pyłu podczas prac lakierniczych.  Biała folia z wysokim połyskiem zapewniająca optymalny odbłysk  Łatwa aplikacja i docinanie  Wytrzymała i trwała (100 mikronów)  Odporność na działanie rozpuszczalników i najwyższa przyczepność  Antypoślizgowa
Przejdź do produktu

Welding Blanket

Wykonany z włókna szklanego. Chroni przed iskrami ze spawania. Mocowany za pomocą magnesów. Mocowanie jedynie w poziomie. Wymiary: 200 x 115 cm.
Przejdź do produktu

Formularz kontaktowy