Utrzymanie kabin lakierniczych

Proces przygotowania i aplikacji lakierów wymaga czystego środowiska. Wszystkie oferowane produkty do ochrony kabin lakierniczych zapewniają profesjonalne rozwiązania dla mieszalni i kabin, aby zapewnić czystość w trakcie procesu aplikacji. Oferowane produkty odporne są na działanie rozpuszczalników i wysokich temperatur. Profesjonalne, łatwe w użyciu i ekonomiczne rozwiązania do zastosowania w strefach lakierniczych oraz szereg narzędzi umożliwiających ich aplikację.

Ściany kabiny

Produkty zabezpieczające ściany kabiny lakierniczej przed lakierem, pyłem i brudem, zapewniające czyste środowisko pracy.


widok kategorii

Folia Film4Booth

Zabezpiecz ściany swojej kabiny lakierniczej na cały rok, używając tej 4-warstwowej folii ochronnej! Warstwa folii musi być usunięta po 250 cyklach w kabinie lub po 3 miesiącach. Aby usunąć starą folię zerwij wierzchnią warstwę, odsłaniając czystą warstwę folii i podklej na nowo krawędzie. Rolka 90 cm x 84 m (Zawiera 6 rolek taśmy)

 • Samoprzylepna
 • Przezroczysta
 • Może być aplikowana na światła i szyby

Film4Booth można stosować na ściany kabiny lakierniczej, posiada oznaczenia zgodnie z normą EN 60079-0:2011, która określa ogólne wymagania dotyczące konstrukcji, testowania i oznaczania urządzeń elektrycznych i komponentów Ex przeznaczonych do stosowania w atmosferach zagrożonych wybuchem.

Folia Film4Booth może być stosowana zgodnie z normą ATEX 2014/34/EU (zastępuje starą normę ATEX 94/9/CE) i jest odpowiednia dla następujących stref i grup wybuchowych, zostało to przetestowane zgodnie z normą EN 60079-0:2011).

Przejdź do produktu

Taśma do folii

Używana razem z folią Colad Film4Booth. Podczas nakładania lub usuwania warstwy folii Colad Film4Booth Colad Taśma Do Krawędzi nakładana jest na brzegi folii lub tych części, na których właściwa aplikacja Colad Film4Booth jest utrudniona.

Przejdź do produktu

Podajnik do folii Film4Booth

Podajnik do folii Film4Booth. Dzięki tej folii utrzymanie czystości kabiny lakierniczej staje się niezwykle łatwe i nie wymaga użycia wody ani ponownego malowania kabin. Dzięki Folii Colad Film4Booth zapewnić można nawet roczną pełną ochronę kabiny lakierniczej. Folię można zaaplikować w bardzo prosty sposób przy użyciu podajnika i aplikatora.

Przejdź do produktu

Aplikator do folii Film4Booth

Aplikator Folia do szybkiego i łatwego montażu Colad Film4Booth na ścianach kabiny natryskowej.

Przejdź do produktu

Zmywalna folia do kabin

Bezbarwna folia gotowa do aplikacji przy pomocy pistoletu natryskowego (dysza 1.8, 2.0). Jest to inny sposób zabezpieczenia kabiny lakierniczej. Ochrona ścian kabiny przed zabrudzeniem fabrą już po zaaplikowaniu jednej warstwy folii. Folia tworzy mocną przezroczystą warstwę. Usuń przy pomocy ciepłej wody lub pistoletu wysokociśnieniowego. Opakowanie 5L.
Przejdź do produktu

Blizzard White - Zrywalna powłoka zabezpieczająca do kabin lakierniczych

Folia zabezpieczająca ściany kabiny lakierniczej. Aplikacja przy użyciu pistoletu natryskowego, pędzla lub wałka. Jest to alternatywa dla płynu kabinowego lub folii zmywalnej w celu zabezpieczenia ścian kabiny przed zabrudzeniem. Folię usuwa się ręcznie. Opakowanie 10L.

Przejdź do produktu

Płyn Kabinowy Antidust

Chroń ściany kabiny lakierniczej przy pomocy przezroczystej i lepkiej powłoki Colad Antidust. Zastosowanie tej powłoki spowoduje, że żywotność komory lakierniczej będzie znacznie dłuższa.
Czyszczenie kabiny lakierniczej nie jest już uciążliwym zadaniem dzięki powłoce Antidust! Regularne stosowanie w komorze lakierniczej zapewnia również jaśniejszy obraz lakierowanych przedmiotów skutkujący doskonałym wynikiem pracy.

 • Nadmiar lakieru przylega do powłoki Antidust
 • Płyn gotowy do użycia, co oszczędza czas na przygotowanie
 • Łatwość usunięcia za pomocą gorącej wody lub myjki parowej, co daje oszczędność czasu 
 • Lepkość zapobiega unoszeniu się cząsteczek kurzu w powietrzu, zapewniając perfekcyjny efekt lakierowania!
 • Można nakładać przy użyciu preferowanej metody; pistoletem natryskowym, pędzlem lub wałkiem
 • Nie zawiera silikonu, nie ma obawy o zanieczyszczenie lakieru!
Przejdź do produktu

Płyn podłogowy Dust Control

Statyczny przeźroczysty płyn do zabezpieczania podłóg kabin lakierniczych oraz stref przygotowawczych. Utrzymuje pył, mgłę lakierniczą i inne zabrudzenia na podłodze, redukując czas prac polerskich po lakierowaniu. Aplikowany za pomocą spryskiwacza ciśnieniowego (8300). Opakowanie 5L.
Przejdź do produktu

Spryskiwacz ciśnieniowy

Do aplikacji płynu podłogowego. Pojemność 5 L. Automatyczny zawór bezpieczeństwa.
Przejdź do produktu

Folia zabezpieczająca lampy i okna

Przezroczysta, zabezpieczająca folia 4-warstwowa do ochrony lamp i okien kabiny. Łatwo się zdejmuje poprzez odklejanie kolejnych warstw.

Cechy i korzyści:

 • Utrzymuje lampy i okna w czystości
 • Łatwo usuwalna, poprzez odklejanie kolejnych warstw
 • Łatwe nakładanie
Przejdź do produktu

Ice Transparent - Zrywalna powłoka zabezpieczająca do kabin lakierniczych

Przezroczysta powłoka, która tworzy mocną warstwę ochronną. Chroni lampy i okna przed pyłem lakierniczym. Aby zdjąc powłokę ochronną, wystarczy ją odkleić.

Cechy i korzyści:

 • Utrzymuje czystosc lamp i okien
 • Łatwo usuwalna, poprzez odklejenie warstwy
 • Gotowość do nałożenia


Przejdź do produktu

Formularz kontaktowy