Różne

Różne produkty wysokiej jakości do użytku profesjonalnego w miejscu pracy.

Puder kontrolny

Puder pomagający kontrolować proces szlifowania podkładu. Produkt jest niezwykle wydajny i znajduje szerokie zastosowanie.
Przejdź do produktu

Taśma ochronna

Stworzona specjalnie do ochron powierzchni pojazdów w trakcie szlifowania, polerowania i innych lekkich prac naprawczych. Idealnie nadaje się do klinowania klejonych szyb.
Przejdź do produktu

Lakier kontrolny w spray’u

Lakier kontrolny do użytku na szpachli i podkładzie przed przystąpieniem do szlifowania. Lakier pomaga uzyskać idealny efekt nie uszkadzając powierzchni wokół szlifowanych miejsc. Można również zastosować jako czarny mat nakładając kilka warstw (2-3).
Przejdź do produktu

Papier ścierny na gąbce rolka 115 mm x 25 m

Papier ścierny na gąbce idealny do szlifowania trudno dostępnych miejsc, może być stosowany na sucho i mokro. Rolka o długości 25 m z perforacją o wymiarach 125 x 115 mm w kartonowym podajniku.
Przejdź do produktu

Gąbki ścierne

Bardzo elastyczna gąbka ścierna idealna do szlifowania trudno dostępnych miejsc. Może być stosowana do pracy na sucho i mokro. Bardzo wytrzymała. Wymiar: 115 x 140 mm.
Przejdź do produktu

Krążek do usuwania kleju

Opracowany specjalnie do usuwania prążków, naklejek, kalkomanii, napisów na samochodach, resztek kleju, taśmy klejącej oraz folii z powierzchni pokrytych farbą i chromem. Może wytrzymać prędkość do 4000 obr./min, a w połączeniu z przejściówką dostarczoną w zestawie nadaje się do użycia na każdej wiertarce. Dzięki możliwości usunięcia niepotrzebnych elementów za pomocą krążka do usuwania kleju firmy Hamach nie ma potrzeby używania środków chemicznych, które mogłyby uszkodzić warstwę lakieru.
Przejdź do produktu

Gąbki wiskozowe

Gąbki wiskozowe do przemywania lub dodawania wody w procesie piaskowania. Wymiary 135 x 90 x 34 mm.
Przejdź do produktu

Pasta matująca

Pasta matująca jednocześnie odtłuszcza, czyści i matuje powierzchnię przed malowaniem. Zaleca się aplikację przy użyciu szarej włókniny w krążku S Ultra Fine Colad (Ar t.nr. 38001500). Produkt jest na bazie wody nie zawiera silikonu i jest przyjazny środowisku. Opakowanie-butelka 600 ml.
Przejdź do produktu

Pistolet do piaskowania miejscowego AirTec

Pnumatyczny poistolet do piaskowania miejscowego. Usuwa rdzę, stare powłoki lakiernicze, brud itp ze stali. Nadaje się do piaskowania betonu dzięki załączonej dyszy. Unikatowy system Venturi pozwala na recykling zużytego materiału przez worek filtrujący. Najlepsze rezultaty uzyskuje się przy użyciu ścierniwa Air Tec 3010. Zawiera jedną dyszę.
Przejdź do produktu

Zestaw dysz do piaskowania

Zestaw dysz do różnych zastosowań, do pistoletu do piaskowania miejscowego
Przejdź do produktu

Dysza do piaskowania miejscowego

Odpowiednia do piaskowania miejscowego betonu.
Przejdź do produktu

Easy2Check®

Najskuteczniejszy produkt służący do kontroli nieprawidłowości podczas piaskowania paneli lub przeprowadzania dokładnej kontroli próbek sprayu. Połysk ułatwia wykrywanie wad lub błędów w doborze kolorów. Nanieść produkt po piaskowaniu, aby sprawdzić jakość powierzchni. Możliwość wykonania kontroli próbek natryskowych. Łatwy w użyciu, Szybki, Bezpieczny, Wydajny
Przejdź do produktu

Formularz kontaktowy