Ściereczki

Nasze ściereczki są tak zaprojektowane, aby usuwać wszelkie pyły i brud, który mógłby znieczyszcić lakierowaną powierzchnię.

Ściereczki pyłochłonne antystatyczne

Ściereczki przeznaczone do usuwania kurzu z każdej powierzchni. Wykonane z włókien syntetycznych nasączone w celu usunięcia zanieczyszczeń z powierzchni przed lakierowaniem. Antystatyczne.
Przejdź do produktu

Ściereczki

Ściereczki nasączone, idealne do oczyszczenia powierzchni przed aplikacją lakieru. Specjalny materiał jest pozbawiony luźnych włókien. Zalecany do użycia z systemami wodnymi oraz konwencjonalnymi.
Przejdź do produktu

Ściereczki ze strukturą wafla

Wysokiej jakosci bawełniana sciereczka o strukturalnej budowie. Doskonale zbiera i gromadzi pył. Produkt przeznaczony specjalnie do zbierania i usuwania z powierzchni luznych zanieczyszczen, takich jak pył, brud, włosy i kłaczki. Sciereczka jest zalecana do usuwania pyłu o duzej srednicy, ale usuwa takze najmniejsze pyłki. Przeznaczona do przygotowania kazdej powierzchni do lakierowania.Skuteczna absorpcja pyłu: Silne własciwosci absorpcyjne dzieki zastosowaniu tkanej bawełny i specjalnej impregnacji. Nie zostawisz zadnych pyłków; wystarczy jedno pociagniecie! Zbieranie duzych ilosci zanieczyszczenia: Gromadzi duzo brudu i pyłu! Do zabrudzonych powierzchni, które wymagaja szybkiego przygotowania do lakierowania. Szybko przejdz do kabiny lakierniczej! Duzy rozmiar: Wymiary (rozłożone: 81 x 92 cm, złożone: 14 x 17 cm) to wiecej niz potrzeba do starcia pyłu z duzej powierzchni. Oszczedzaj na sciereczkach!

Przejdź do produktu

Ściereczki pyłochłonne

Ściereczki nasączone roztworem na bazie wody, nie pozostawiają włókien. Usuwają niedoskonałości z różnych powierzchni przed lakierowaniem. Dzięki dużej powierzchni świetnie usuwają duże ilości pyłu i kurzu. Nie pozostawiają włókien. Stworzone specjalnie do użytku z systemami wodnymi oraz konwencjonalnymi. Opakowanie: 10 szt.
Przejdź do produktu

Formularz kontaktowy