Panele do natrysków próbnych

Cała gama paneli do natrysków próbnych oraz produktów pomocniczych ułatwiających dobór odcienia w procesie przygotowania lakieru.

Metalowe panele do natrysków próbnych z otworem 15 mm

Metalowe panele do natrysków próbnych zarówno lakierów wodnych jak i konwencjonalnych. Czarny pasek ułatwia ocenę siły krycia. Otwór umożliwia
dopasowanie koloru. Opakowanie 750 szt.

  • 9315 (białe)
  • 9315-01 (jasnoszare)
  • 9315-02 (szare)
  • 9315-03 (ciemnoszare)
Przejdź do produktu

Panele do natrysków próbnych z uchwytem magnetycznym

Metalowe panele do natrysków próbnych (patrz art. nr 9315) z magnetycznym uchwytem, zapewniającym wygodne i czyste wykonanie natrysku.
Przejdź do produktu

Uchwyt magnetyczny

Przejdź do produktu

Papierowe panele do natrysków próbnych

Papierowe panele do natrysków próbnych posiadają czarne i białe paski umożliwiające ocenę siły krycia lakieru. Mały otwór w środkowej części umożliwia szybkie i wygodne dopasowanie koloru. Opakowanie: 250 szt. + jeden uchwyt.
Przejdź do produktu

Koperty na panele z natryskiem próbnym

Rozwiązanie pomagające Ci zachować porządek wśród paneli oraz zabezpieczyć je przed zarysowaniem. Przechowuj, Zorganizuj, Zabezpiecz.Chroni panele do natrysków próbnych przed zadrapaniem. Miejsce na informację o pojeździe i kolorze. Łatwa organizacja dzięki otworowi do wieszania. Mieści się w szafkach na panele do natrysków próbnych.

Przejdź do produktu

Pojemnik-magazynek na próbki

Metalowe panele do natrysków próbnych (patrz art. nr 9315) z pojemnikiem - magazynkiem na próbki. Opakowanie: 250 paneli + pojemnik.
Przejdź do produktu

Formularz kontaktowy