Papiery maskujące

Papiery można łatwo odrywać w równych kawałkach. Posiadają doskonałe właściwości ochronne co w połączeniu z właściwościami absorbcyjnymi sprawia, że farba przylega do papieru jednak nie przemaka przez niego w normalnych warunkach aplikacji. Papier maskujący Colad Recycled powstał na bazie specjalnie dobranego papieru pochodzącego z recyklingu. Włókna papieru są mniejsze i łatwiejsze do wytworzenia, co ogranicza zużycie energii i wody.

Papier maskujący Classic 40gr Papier z recyklingu

Papiery można łatwo odrywać w równych kawałkach. Posiadają doskonałe właściwości ochronne co w połączeniu z właściwościami absorbcyjnymi sprawia, że farba przylega do papieru jednak nie przemaka przez niego w normalnych warunkach aplikacji. 31% powierzchni świata zajmują lasy, od których zależy życie aż 1,6 miliarda ludzi. W latach 2000–2012 wycięto prawie 93 miliony hektarów tych lasów. Poszukując trwałych i ekologicznych rozwiązań, firma Colad opracowała papier maskujący z recyklingu. Papier maskujący Colad Recycled powstał na bazie specjalnie dobranego papieru pochodzącego z recyklingu. Włókna papieru są mniejsze i łatwiejsze do wytworzenia, co ogranicza zużycie energii i wody. Papier maskujący Colad Recycled jest wytwarzany zgodnie z PEFC, ISO14001 i EN13432:2000 certyfikacja.
Przejdź do produktu

Papier maskujący Premium 50gr

Papiery można łatwo odrywać w równych kawałkach. Posiadają doskonałe właściwości ochronne co w połączeniu z właściwościami absorbcyjnymi sprawia, że farba przylega do papieru jednak nie przemaka przez niego w normalnych warunkach aplikacji. 31% powierzchni świata zajmują lasy, od których zależy życie aż 1,6 miliarda ludzi. W latach 2000–2012 wycięto prawie 93 miliony hektarów tych lasów. Poszukując trwałych i ekologicznych rozwiązań, firma Colad opracowała papier maskujący z recyklingu. Papier maskujący Colad Recycled powstał na bazie specjalnie dobranego papieru pochodzącego z recyklingu. Włókna papieru są mniejsze i łatwiejsze do wytworzenia, co ogranicza zużycie energii i wody. Papier maskujący Colad Recycled jest wytwarzany zgodnie z PEFC, ISO14001 i EN13432:2000 certyfikacja. Rolka długości 300 m.

Przejdź do produktu

Papier maskujący Ultimate 50gr

Papiery można łatwo odrywać w równych kawałkach. Posiadają doskonałe właściwości ochronne co w połączeniu z właściwościami absorbcyjnymi sprawia, że farba przylega do papieru jednak nie przemaka przez niego w normalnych warunkach aplikacji. Papier maskujący powlekany jest impregnowany specjalną warstwą zapobiegającą przemakaniu. 31% powierzchni świata zajmują lasy, od których zależy życie aż 1,6 miliarda ludzi. W latach 2000–2012 wycięto prawie 93 miliony hektarów tych lasów. Poszukując trwałych i ekologicznych rozwiązań, firma Colad opracowała papier maskujący z recyklingu. Papier maskujący Colad Recycled powstał na bazie specjalnie dobranego papieru pochodzącego z recyklingu. Włókna papieru są mniejsze i łatwiejsze do wytworzenia, co ogranicza zużycie energii i wody. Papier maskujący Colad Recycled jest wytwarzany zgodnie z PEFC, ISO14001 i EN13432:2000 certyfikacja.
Przejdź do produktu

Papier maskujący mały 50gr

Bardzo łatwy w użyciu ręcznie ze względu na kompaktowy rozmiar rolki. Rolka długości 50 m.

Spraw, aby proces maskowania był wydajniejszy, szybszy i bardziej ekonomiczny dzięki Papier maskujący Colad:

 • Łatwe rozrywanie w linii prostej
 • Doskonałe właściwości ochronne
 • Odpowiednia absorpcja
 • Farba przylega do papieru maskującego, ale w normalnych warunkach nie przecieka

  Poszukując trwałych i ekologicznych rozwiązań, Colad opracowała papier maskujący z recyklingu. Papier maskujący Colad Recycled powstał na bazie specjalnie dobranego papieru pochodzącego z recyklingu. Włókna papieru są mniejsze i łatwiejsze do wytworzenia, co ogranicza zużycie energii i wody.

  Przejdź do produktu

  Podajnik papieru na 1 rolkę

  Wszytkie stojaki zaprojektowane zostały po to, aby proces maskowania przebiegał szybciej i sprawniej. Wszystkie podajniki aplikują taśmę maskującą razem z papierem. Stojaki mobilne wyposażone są w mocne koła umożliwiające przewiezienie ich w strefę lakierowania również po nawierzchni z kraty. Wszystkie stojaki dostarczane są w pudłach niezmontowane. Do motażu na ścianie lub na stole. Pojemność: 1 rolka o maksymalnej szerokości 37,5 cm.
  Przejdź do produktu

  Podajnik papieru na 1 lub 2 rolki

  Wszytkie stojaki zaprojektowane zostały po to, aby proces maskowania przebiegał szybciej i sprawniej. Wszystkie podajniki aplikują taśmę maskującą razem z papierem. Stojaki mobilne wyposażone są w mocne koła umożliwiające przewiezienie ich w strefę lakierowania również po nawierzchni z kraty. Wszystkie stojaki dostarczane są w pudłach niezmontowane. Do montażu na ścianie lub na stole. Pojemność: 1 rolka o maksymalnej szerokości 120 cm.
  Przejdź do produktu

  Podajnik papieru na 3 rolki

  Wszytkie stojaki zaprojektowane zostały po to, aby proces maskowania przebiegał szybciej i sprawniej. Wszystkie podajniki aplikują taśmę maskującą razem z papierem. Stojaki mobilne wyposażone są w mocne koła umożliwiające przewiezienie ich w strefę lakierowania również po nawierzchni z kraty. Wszystkie stojaki dostarczane są w pudłach niezmontowane. Stojak mobilny o pojemności 3 rolek: Maksymalna szerokość 45, 70 i 100 cm.
  Przejdź do produktu

  Podajnik papieru na 4 rolki

  Wszytkie stojaki zaprojektowane zostały po to, aby proces maskowania przebiegał szybciej i sprawniej. Wszystkie podajniki aplikują taśmę maskującą razem z papierem. Stojaki mobilne wyposażone są w mocne koła umożliwiające przewiezienie ich w strefę lakierowania również po nawierzchni z kraty. Wszystkie stojaki dostarczane są w pudłach niezmontowane. Stojak mobilny o pojemności 4 rolek: Maksymalna szerokość 21, 45, 70 i 100 cm.
  Przejdź do produktu

  Podajnik papieru na 5 rolek

  Wszytkie stojaki zaprojektowane zostały po to, aby proces maskowania przebiegał szybciej i sprawniej. Wszystkie podajniki aplikują taśmę maskującą razem z papierem. Stojaki mobilne wyposażone są w mocne koła umożliwiające przewiezienie ich w strefę lakierowania również po nawierzchni z kraty. Wszystkie stojaki dostarczane są w pudłach niezmontowane. Stojak mobilny o pojemności 5 rolek różnych szerokości papieru: maksymalna szerokość 120 cm. Wymiary wózka 150 x 40 x 135 cm.
  Przejdź do produktu

  Formularz kontaktowy