Nowość! Colad przedstawia markowe kleje!

4-5-18

Colad przedstawia nowy wybór trwałych, wysokiej jakości klejów wykonanych w najnowszej technologii. Są to kleje do naprawiania plastików, szyb, uszczelniania oraz do paneli. Kleje są szybko schnące, mocne, trwałe elastyczne, nadające się do szlifowania i malowania. Wykonaj szybko swoją naprawę.

Asortyment markowych klejów Colad
Colad oferuje łatwe w użyciu kleje przeznaczone do: naprawiania plastików, szyb, uszczelniania oraz do mocowania paneli. Szybki wybór odpowiedniego produktu dzięki przyjaznemu dla użytkownika oznaczeniu. Wystarczy wybrać proces naprawy z odpowiednim kolorem oraz ikoną.

Naprawa plastików:
Mocny dwuskładnikowy klej strukturalny (PU) do szybkiego i mocnego wiązania. Gotowy w 30 sekund, czasy schnięcia to 1,5/3,5 oraz 5 minut. Nadaje się do szlifowania i lakierowania. Do szybkiego łączenia kosmetycznego z naprawami strukturalnymi, takimi jak łączenie oraz wypełnianie średnich pęknięć i otworów.

Naprawa szkła:
Doskonale nadaje się do spajania szyb z nadwoziem samochodu. Wysokiej jakości MS na bazie polimerów, 1-składnikowy. Klej trwale elastyczny, bardzo mocne wiązanie wstępne i duża siła spajania.

Środki uszczelniające:
Wysokiej jakości klej uszczelniający i spajający na bazie polimerów MS. Wiąże i uszczelnia. Na przykład łączenia nadwozia. Doskonałe właściwości wypełniające. Mocne, elastyczne i trwałe wiązanie. Wiąże szeroką gamę materiałów. Dostępny w kolorze czarny, szarym oraz białym.

Spajanie paneli:
Dwuskładnikowy klej epoksydowy do łączenia paneli metalowych. Umożliwia łączenie paneli stalowych i aluminiowych o jednakowym lub różnym składzie. Wymiana bocznych paneli nadwozia, dachów i poszycia drzwi. Dzięki ochronie przed korozją, można go nakładać na goły metal.

Asortyment obejmuje również akcesoria, takie jak podkłady, środki czyszczące, dysze i pistolety dozujące zaprojektowane do łatwego stosowania. Już teraz w magazynie. Więcej informacji oraz filmy dotyczące zalet i możliwości produktów znajdują się na stronie adhesives.colad.co. Pobierz również katalog klejów i/lub plakat!

Specjalista:

Tim van Klaveren

Junior Product Manager

Podobne artykuły oraz przypadki

Aktualności | 10-7-17

Colad wprowadza WaterlessWash

Oszczędzaj czas i pieniądze, szybko i łatwo czyszcząc karoserię, a jednocześnie dbając o środowisko! Colad z przyjemnością przedstawia praktyczną i ekonomiczną nowość w naszej ofercie produktów czyszczących. Przed przystąpieniem do…

Aktualności | 28-6-17

Nowe produkty marki Colad: czyściwo do rąk i rozwiązania do pielęgnacji skóry.

Colad przedstawia specjalistyczne rozwiązania do czyszczenia i pielęgnacji Colad przedstawia specjalistyczne rozwiązania do czyszczenia i pielęgnacji najcenniejszych narzędzi – Twoich dłoni! Opracowane z myślą o szybkim…

Aktualności | 14-6-17

Colad wprowadza Magic Fix: Trwała naprawa w kilka sekund

  Napraw (prawie) wszystko z Colad Magic Fix. Jest to połączenie mocnego kleju z czarnym i szarym proszkiem wzmacniającym. Colad Magic Fix: Trwała…

Aktualności | 23-5-17

Colad Spryskiwacz ciśnieniowy Pojemność

Szukasz unikalnego systemu kodowania, który pozwala rozróżnić rodzaje cieczy. Spryskiwacz ciśnieniowy Colad wyposażony jest w O ringi VITON, dzięki czemu odporny jest na…

Formularz kontaktowy